Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plFirmaPrzetargi i zamówienia publiczne

Promocje

Zamów dostęp

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta:

 • zarejestruj się za darmo
 • zamów pełny dostęp

Kliknij tutaj
Pełny dostęp to:
 • szczegółowy opis
 • pełna specyfikacja
 • dane kontaktowe
 • ważne daty
Dostęp do bazy PRZETARGÓW

Jeżeli szukasz dużego zlecenia za duże pieniądze, udział w przetargach to najprostsza droga do stałych i dużych zleceń dla Twojej firmy.

Nie trać czasu zapewniamy błyskawiczny dostęp i doskonałą funkcjonalność

Znajdziesz u nas:
 • największą, wysokiej jakości bazę przetargów
 • najbardziej aktualne informacje
 • proste, przejrzyste i funkcjonalne wyszukiwanie i zarządzanie
 • codziennie powiadomienia o przetargach dopasowanych do Twoich potrzeb
 • sam decydujesz w jaki sposób oraz ile otrzymujesz informacji
 • łatwy dostęp do Twoich kryteriów poprzez newsletter oraz z poziomu strony
 • prosta i błyskawiczna obsługa w 100% online
Miesięczny dostęp już od 53,33 zł  
Dostęp do WYNIKÓW PRZETARGÓW

Nie bierzesz udziału w przetargach? Nie szkodzi - szukaj zleceń jako podwykonawca! 

Dostęp do informacji o wygranych przetargach to najłatwiejszy sposób dotarcia do kontrahenta i zdobycie zlecenia dla Twojej firmy.
W naszej bazie codziennie pojawia się około 1.500 nowych informacji o wygranych przetargach.

Dostęp do takiej bazy to przede wszystkim:
 • możliwość podejmowania zleceń w charakterze podwykonawcy
 • doskonałe źródło kontaktów biznesowych
 • doskonałe źródło informacji na temat rynku dla poszczególnych branż
 • cenne informacje na temat konkurencji
 • cenne źródło pozwalające określać trendy oraz prognozować
 • najbardziej aktualne informacje
Miesięczny dostęp już od 53,33 zł  
Dostęp do DOTACJI UNIJNYCH

Korzystając z bazy dotacji unijnych otrzymasz dostęp do informacji o przyznanych środkach unijnych, samorządowych, gminnych na daną inwestycję.

Dostęp do informacji o dotacjach pozwala zorientować się jaką kwotą dysponuje Inwestor, który otrzymał dofinansowanie oraz na co pozyskane pieniądze przeznaczy. Daje możliwość podjęcia decyzji czy Państwa firma chce/może wziąć udział we współrealizacji danej inwestycji jako generalny wykonawca lub podwykonawca.
Na realizację większości inwestycji, na które przyznano dotacje nie są ogłaszane przetargi i nasze informacje są niejednokrotnie jedynym, ważnym sygnałem informującym o możliwości pozyskania zlecenia na inwestycje, które na pewno będą realizowane, bo inwestor otrzymał na nie środki.

Dotacje mają wartość powyżej kilku milionów złotych, ale też na kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od branży w jakiej działa podmiot otrzymujący dotację.

Komu przydatne są informacje o przyznanych dotacjach?
Z informacji o przyznanych dotacjach mogą korzystać wszyscy, którzy chcieliby pracować jako generalni wykonawcy czy podwykonawcy. Firmy, które sprzedają sprzęt medyczny, budowlany, materiały, prowadzą projekty badawcze lub oferują usługi w zakresie edukacji, turystyki itp.
Informacje o przyznanych dotacjach zawierają dane o przedmiocie inwestycji i inwestorze. Tym samym firma zainteresowana pozyskaniem zlecenia otrzymuje dostęp do potrzebnych danych kontaktowych - nazwa, adres beneficjenta oraz jeśli można ustalić nr tel., fax, e-mail i stronę www, a także wartość przyznanego dofinansowania.

Miesięczny dostęp już od 53,33 zł  
Dostęp do PLANOWANYCH i REALIZOWANYCH INWESTYCJACH

Inwestycje planowane, to zapowiedzi inwestycji z branż: budowlana, drogownictwo, wod-kan, energetyka, telekomunikacja, motoryzacja oraz zamierzenia inwestycyjne w zakresie zakupu sprzętu, oprogramowania czy wyposażenia wnętrz.

Inwestycje realizowane - istotne dla danego regionu oraz znaczące pod kątem finansowym inwestycje w fazie realizacji.
Dostarczamy aktualne wiadomości z pełnymi danymi inwestora oraz z podaniem źródła pozyskania informacji o planowanych lub realizowanych inwestycjach. Inwestycje dotyczą zarówno sektora publicznego jak i prywatnego.

Wyróżnia nas największa ilość źródeł informacji, które monitorujemy i największa ilość pozyskanych informacji.

Dostęp do informacji o planowanych inwestycjach daje możliwość podjęcia decyzji czy Państwa firma chce/może wziąć udział we współrealizacji danej inwestycji jako generalny wykonawca lub podwykonawca.

Na realizację większości planowanych inwestycji nie są ogłaszane przetargi i nasze informacje są niejednokrotnie jedynym, bardzo ważnym sygnałem informującym o możliwości pozyskania zlecenia na inwestycje z branży budownictwo, usługi czy np. na dostawę sprzętu.

Inwestycje planowane mają wartość powyżej kilkudziesięciu milionów złotych, ale też na kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od branży w jakiej działa podmiot informujący o planowanej inwestycji.

Komu przydatne są informacje o inwestycjach?
Z informacji o planowanych inwestycjach mogą korzystać wszyscy, którzy chcieliby pracować jako generalni wykonawcy czy podwykonawcy. Tu znajdą przydatne wiadomości dostawcy sprzętu i materiałów budowlanych, firmy z rynku ubezpieczeń, wyposażenia wnętrz czy ochrony.

Informacje o planowanych inwestycjach zawierają informacje o przedmiocie inwestycji i inwestorze. Tym samym firma zainteresowana pozyskaniem zlecenia otrzymuje dostęp do potrzebnych danych kontaktowych - nazwa, adres inwestora oraz jeśli można ustalić nr tel., fax, e-mail i strona www.

Miesięczny dostęp już od 53,33 zł