Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.plFirma Przetargi i zamówienia publiczne

Rejestracja

KOMUNIKAT

W celu uzyskania dostępu do pełnych danych postępuj jak niżej:
1. Zarejestruj się (dotyczy nowych użytkowników) lub Zaloguj się
2. Wybierz usługi, do których chcesz mieć dostęp
3. Dokonaj bezpiecznej płatności

I zdobywaj nowe zlecenia dla Twojej firmy.

Rejestracja dla nowych użytkowników
Nazwa firmy
Ulica   Nr lokalu 
Kod pocztowy   Miasto 
NIP
Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail


  Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-204, ul. Jordanowska 12, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000145319, NIP 113-23-93-178, kapitał zakładowy 1.906.000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. nr 101 poz. 926 z 2002 roku z późn. zm.).

Informujemy, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych. Zbierane dane przetwarzane będą wyłącznie w celu świadczenia usług przez TAI. Nie udostępniamy danych osobowych innym podmiotom, z wyjątkiem zakresu niezbędnego do prawidłowego świadczenia usług w serwisie. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Money.pl sp. z o.o. informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) oraz innych informacji związanych z działaniem serwisu na podany przy rejestracji w Serwisie adres poczty elektronicznej.

Akceptuję regulamin serwisu Przetargi.Money.pl

Hasło zostanie wysłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.Masz pytania
dotyczące bazy przetargów?
napisz do nas: przetargi@firma.money.pl
Zaloguj się
Podaj adres e-mail
Podaj hasło

Przypomnij hasło

Nie masz konta?
Zarejestruj się